فروش عمده میناکاری

خرید عمده میناکاری برای خریداران و هم فروشندگان مزایای زیادی به همراه دارد. با افتخار مجمومه صنایع دستی هنر لوکس متنوع ترین و کامل ترین تنوع را در تولید و فروش محصولات صنایع دستی دارد و امکان سفارشات عمده از سراسر کشور را فراهم نموده است. با خرید عمده صنایع دستی از جمله میناکاری از تخفیف‌های فوق العاده و جذاب این فروشگاه‌ بهره مند شده و از امکان ارسال فوری و ایمن کالاها و محصولات خریداری شده در بسته بندی مخصوص و شیک به سراسر کشور برخوردار شوید. خرید عمده انواع میناکاری اصفهان مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده در کمترین زمان می تواند فقط با چند کلیک انجام شود. فروش عمده و تکی میناکاری اصفهان بدون محدودیت تعداد و محدودین مکان ارسال جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیرتماس بگیرید.


۰۹۱۳۸۸۸۸۲۵۰

تاریخچه میناکاری

در دوره معاصر بعد از دوره قاجار برای مدتی این هنر به فراموشی و کم فروغی همراه بود. حضور شکرالله صنیع زاده و کارگاهش که در آن هنرمندان بنامی پرورش یافتند باعث شد که این هنر تاحدی دوباره به روزهای پر شکوهش باز گردد و توانست هنر میناکاری را به‌نوعی احیا نماید. اکنون بسیاری از هنرمندان باتجربه و خوش‌ذوق در زمینه میناکاری روی طلا به سبک دوره قاجار فعالیت می‌نماید. در حال حاضر «مینای خانه‌بندی» از رونق افتاده و فقط مینای نقاشی رواج دارد و مرکز آن نیز شهر میناکاری اصفهان است.

خرید عمده صنایع دستی اصفهان

تخفیف ظروف میناکاری در فروشگاه‌ صنستی در مواقعی از سال و به دلایل رخداد مناسبت‌های خاصی از سوی مدیران این فروشگاه‌ها برای جلب مشتری بیشتر و فروش بالاتر اعمال می گردد که خریداران و مصرف کنندگان از سراسر کشور می‌توانند از این طرح‌های جذاب و فوق العاده استفاده کنند و کالاها و محصولات خود را در بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت‌ها خریداری نمایند. اگر قصد خرید عمده صنایع دستی از این فروشگاه‌ را دارید و می خواهید از تخفیف‌های جذاب تر و بیشتری بهره مند خواهید شوید با ما در ارتباط باشید. این تخفیف‌ها برای رفاه حال و آسایش خریداران انجام می‌شود. هنرلوکس یکی از بزرگ ترین مراکز فروش عمده صنایع دستی میناکاری ایران در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *