تولید شکلات خوری مس و پرداز

شکلات خوری مس و پرداز یکی از انواع شکلات خوری های صنایع دستی لوکس و دکوری به حساب می آید که کاربرد مصرفی به عنوان ظرف شکلات، نبات، آجیل یا سایر خوراکی های مورد علاقه ی شما را دارد. در اصفهان در چند سال اخیر تولید شکلات خوری و بقیه محصولات مس و پرداز آغاز شده و با استقبال عجیب مردم هنر دوست اصفهان و سایر شهرها روبرو شده است.

انواع شکلات خوری مس و پرداز

شکلات خوری ها از نظر طرح به کار رفته در نقاشی روی مس و همچنین از نظر مدل ظرف و اندازه های تولید شده انواع و اقسام مختلفی دارند.

انواع شکلات خوری مس و پرداز
انواع شکلات خوری مس و پرداز

قیمت شکلات خوری مس پرداز

قیمت این محصول زیبا با تواجه به برند تولید کننده، کیفیت اندازه و طرح و مدل آن متفاوت است. در حال حاضر معمولا از قیمت ۳۵۰ هزارتومان شروع شده و تا حدود ۴ میلیون هم می رسد.

سرویس شکلات خوری مس و پرداز

شکلات خوری یکی از آن محصولات پرداز است که برای ایجاد ست مس و پرداز از آن زیاد استفاده می شود. این ظرف صنایع دستی لوکس را می توانید در کنار هریک از ظروف دیگر مس و پرداز به خصوص گلدان، تنگ یا سنبلدان پرداز قرار دهید و یک ست یا سرویس مس و پرداز زیبا داشته باشد.

سرویس شکلات خوری و سنبلدان مس و نقاشی
سرویس شکلات خوری و سنبلدان مس و نقاشی

هدیه شکلات خوری پرداز

اگر قصد دارید باکس یا جعبه ی هدایای تبلیغاتی برای دیگران ارسال کنید پیشنهاد صنایع دستی برای شما این است که یک عدد شکلات خوری پرداز نیز در هر اندازه ای که می پسندید داخل آن قرار دهید.

شکلات خوری نقاشی هدیه تبلیغاتی
شکلات خوری نقاشی هدیه تبلیغاتی

کاربردهای شکلات خوری مس و نقاشی

گاهی ظروف دیگر نیز به عنوان شکلات خوری استفاده می شوند مانند گزخوری ها ، آجیل خوری مس و پرداز ، قندان های بزرگ و غیره. در کل نوع استفاده و کاربرد این ظروف و یا خیلی از ظروف پرداز بستگی به سلیقه ی خودتان دارد و نمی توان آن ها را به یک نوع کاربرد محدود کرد.

ظروف مس و نقاشی در کل ایران و همینطور کشورهای دیگر شناخته شده است و مشتریان زیادی دارد. بسیاری از توریست هایی هم که به اصفهان می آیند از این ظروف استقبال می کنند.

صنایع دستی مس و پرداز

انواع بسیار زیادی دارد. از جمله محصولات نقاشی روی مس می توان به انواع آجیل خوری، شکلات خوری، قندان، سرویس های مختلف اعم از سرویس چای خوری، سرویس متشکل از چند ظرف پرداز، گلدان، سنگاب، تنگ، شیرینی خوری و غیره اشاره کرد.

نقاشی روی مس جدید

هنر نقاشی روی مس (که نام دیگرپرداز می باشد) فرزند خلف هنر مینا است که توانست خیلی زود و به میزان بسیار زیادی در دل های هنرمندان و هنردوستان جای خود را باز کند. شاید دلیل آن این بود که نوع طرح و رنگ به کار رفته در این هنر با سلیقه ی مردم امروزی بیشتر هماهنگی دارد و مورد پسند مردم عزیزمان واقع شده است. انواع محصولات نقاشی روی مس می تواند گزینه های خوبی برای هدیه دادن در شرایطی مثل روز مادر، روز زن، تولد، سالگرد ازدواج، منزل نویی، آشتی کنون و غیره باشند.

در هنگام خرید صنایع دستی باید به کیفیت آن ها دقت کنید. اگر اهل هنر باشید معمولا با یک نگاه و کمی دقت می توانید کار اصل و با کیفیت را از کار ضعیف تشخیص بدهید.

هرچه بیشتر به صنایع دستی روی آورده و خرید داشته باشید بیشتر از هنرمندان در این زمینه حمایت کرده اید و باعث رشد و آبادانی میهن عزیزمان شده اید. تولیدات مردم ایران و ایرانی آن هم صنایع دستی که در کل دنیا بی نظیر یا کم نظیر است نشان دهنده ی فرهنگ غنی و قدمت زیاد تمدن مردم سرزمین و میهن عزیزمان ایران است.

صادرات صنایع دستی مس و نقاشی و همچنین سایر صنایع دستی باعث شده است که یک درآمد بدون نیاز به نفت در ایران داشته باشیم و مردم هنرمند ما امیدورا باشند که می توانند گوشه ای از مشکلات اقتصادی ایران را با این تولیدات داخلی مرتفع و حل کنند.