سرویس مس و پرداز

سرویس مس و پرداز چیست ؟ سرویس در کل به مجموعه ای از اشیا هم نوع با شکل های مختلف گفته می شود. برای مثال سرویس طلا از گردنبند، دستبند و گوشواره تشکیل شده که همگی طلا هستند اما شکل و کاربردشان متفاوت است. سرویس مس و پرداز نیز از چند محصول مس و پرداز تشکیل می شود که در کنار هم با هم ست شده و زیبایی خاصی دارند.

سرویس مس و پرداز
سرویس مس و پرداز

مس و پرداز چیست ؟

هنر میناکاری را که می شناسید. هنرمندان میناکار در سال های اخیر به دپذهنشان رسید که با الهام گرفتن از هنر مینا یک هنر جدید با رنگ آمیزی متفاوت ایجاد کنند. نتیجه ی این خلاقیت شد هنر مس و پرداز که نام های دیگر آن عبارتند از نقاشی روی مس، پرداز، نقاشی به سبک پرداز و مس و نقاشی که ممکن است هرکدام از آن ها را در بازار یا از زبان این و آن بشنوید یا شنیده باشید.

انواع سرویس مس و پرداز

بستگی دارد کدام محصول با کدام یکی کنار هم قرار بگیرند تا نام سرویس مس و پرداز مشخص شود. برای مثال اگر گلدان پرداز در کنار کشکول پرداز قرار بگیرد می شود سرویس گلدان و کشکول مس و پرداز. در ادامه همراه با تصویر چند مورد از این سرویس ها را معرفی می کنیم.

  • ست شیرینی خوری و گلدان پرداز

این سرویس زیبا شامل یک شیرینی خوری زیباست که لبه های آن شبکه بری شده است و دو گلدان که هر سه دارای یک طرح و رنگ هستند. در سرویس های صنایع دستی اینکه هنرمند بتواند با دقت و حوصله طوری طرح و نقش روی شی را ترسیم کند که مثل هم باشند و تفاوت نداشته باشند واقعا کار سختی است. دپعشق و دقت بالایی را می طلبد که شما طوری طرح روی هر سه شی را دربیاورید که وقتی آن ها را کنار هم می گذارید یک تفاوت چشم شما را اذیت نکند و از هماهنگی زیاد بین این محصولات لذت ببرید.

سرویس شیرینی خوری و گلدان پرداز
سرویس شیرینی خوری و گلدان پرداز
  • سرویس بشقاب و تنگ مس و پرداز

این سرویس یکی از لوکس ترین ست های مس و نقاشی محسوب می شود. تنگ های زیبا و چشم نواز در کنار یک بشقاب هنرمندانه که مانند خورشیدی در بین تنگ ها می درخشد.

ست بشقاب شبکه بری و تنگ پرداز
ست بشقاب شبکه بری و تنگ پرداز
  • ست کامل سماور پرداز

اگر تا به حال تعریف های مختلفی برای واژه لوکس شنیده اید همه به یک طرف و این سرویس هم به یک طرف. این ست کامل و زیبا انگار با ظاهری که دارد خودش تعریف تازه و کاملی برای واژه لوکس است. حتی یک آدم بی ذوق هم با دیدن این ست پرداز به وجد می آید و نمی تواند در مقابل تماشا و تعریف کردن از آن مقاومت کند. طرح این سرویس گل و مرغ است.

سرویس سماور مس و پرداز
سرویس سماور مس و پرداز
  • ست سنبلدان و شکلات خوری مس و پرداز

شکلات که دوست دارید؟ شکلات زیاد چطور؟ ۹۰ درصد افراد به دو سوال قبلی پاسخ مثبت می دهند. اما اگر شما جزو آن ۱۰ درصدی هستید که پاسخ منفی داده اید به شما پیشنهاد می کنم شکلات ها را داخل این شکلات خوری پرداز بریزید آن وقت کم کم عاشق شکلات خواهید شد. و اما سنبلدان یا همان آتشدان قدیم و گلدان امروزی. این ظرف کنار شکلات خوری یا هر محصول پرداز دیگر زیبایی می آفریند.

سرویس شکلات خوری و سنبلدان مس و نقاشی
سرویس شکلات خوری و سنبلدان مس و نقاشی
  • سرویس شربت خوری مس و نقاشی

در گذشته در منزل بزرگان از این نوع سرویس ها برای مصرف نوشیدنی ها در بزم ها استفاده میشده است. سرویس شربت خوری پرداز ولی کاربرد تزئینی دارد. برای تمیز کردن محصولات پرداز باید با یک دستمال نم دار و نرم آن را تمیز کنید و از شست و شوی آن ها خودداری نمایید.

ست شربت خوری مس و پرداز
ست شربت خوری مس و پرداز
  • ست آینه و شمعدان پرداز

اگر قصد ازدواج دارید و می خواهید برای نوعروستان یک آینه شمعدان زیبا بگیرید به ایشان این محصول را پیشنهاد بدهید. به احتمال زیاد بانوی شما آن را می پسندد و با خرید آینه شمعدان پرداز موافقت می کند. داشتن یک ست زیبای آینه و شمعدان از صنایع دستی افتخار زوج جوان ایرانی است.

 

آینه شمعدان نقاشی روی مس
آینه شمعدان نقاشی روی مس
  • ست چای خوری پرداز

این ست زیبا که شامل قندان، سینی و گالش های زیبای پرداز است می تواند مهمانی شما را به یک مهمانی ویژه تبدیل کند. اگر یک مهمانی خاص در پیش دارید می توانید از این سرویس زیبا برای خاطره انگیز کردن آن استفاده کنید.

ست چای خوری مس و پرداز
ست چای خوری مس و پرداز

مواردی که گفته شد چند مورد از سرویس های مس و نقاشی بود، شما می توانید هر کدام از محصولات پرداز را با هر کدام که دوست دارید ست کنید. برای مثال سنگاب یا کشکول را می توانید با تنگ ، گلدان یا سنبلدان ست کنید. در کل تنگ و گلدان و سنبلدان به خاطر ظاهر ایستاده و کشیده ای که دارند با انواع محصولات دیگر مثل آجیل خوری ، شیرینی خوری، شکلات خوری و غیره به راحتی ست می شوند و یک سرویس جذاب را برای شما خواهد بود.

  • هدایای تبلیغاتی سرویس پرداز

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید محصولات پرداز و همینطور سرویس های پرداز را می توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز استفاده کنید. گاهی شرکت هایی همکار و مجموعه هایی مشتری ما هستند و می خواهیم یک هدیه خاص و لوکس برای آن ها ارسال کنیم تا همچنان مشتری ما باقی بمانند. در چنین شرایطی ممکن است کمی سردرگم شوید یا بین چند گزینه ندانید کدام مناسب تر است. اصلا نگران نباشید. صنایع دستی پیشنهادهای زیادی برای شما دارد که همگی انتخاب های فوق العاده ای هستند. یکی از گزینه های پیشنهادی صنایع دستی سرویسهای زیبا و منحصربه فرد مس و پرداز است.

هدیه تبلیغاتی پرداز
هدیه تبلیغاتی پرداز

تا اینجا با انواع ست ها و سرویس های مس و نقاشی آشنا شدیم. حال شما نیز با ایده هایی که در ذهن خودتان دارید می توانید ست های جدیدی را ایجاد کرده یا حتی به ما پیشنهاد بدهید که در سایت قرار بدهیم.