قیمت و خرید ساعت میناکاری

ساعت میناکاری در انواع ، اندازه ها و اشکال مختلف وجود دارد و افراد با سلیقه های متفاوت را راضی می کند. ساعت میناکاری اغلب با هنرهای دیگر آمیخته است. برای مثال ساعت میناکاری که یک پلاک قلمزنی هم در آن به کار رفته است یا قاب خاتم کاری شده دارد. که این هنرهای زیبای صنایع دستی اگر در کنار یکدیگر قرار بگیرند زیبایی شان چندبرابر بیشتر خواهد شد. در بین ساعت های مینا هم ساعت میناکاری روی مس و هم ساعت سفالی میناکاری شده وجود دارد. همچنین اندازه های مختلفی وجود دارد که هرکسی مطابق با سلیقه و نیاز خود انتخاب می کند اما در بین آن ها ساعت دیواری میناکاری بزرگ طرفداران بیشتری دارد.

در ادامه ی این مطلب انواع ساعت میناکاری روی مس را معرفی می کنیم.

ساعت میناکاری با قاب خاتم کاری

این دسته از ساعت ها رایج ترین نوع آن می باشند که در بازار صنایع دستی زیاد به چشم می خورند و در شکل های مختلفی وجود دارند.

  • ساعت میناکاری با قاب خاتم کاری خورشیدی

این مدل از ساعت دیواری به تعداد زیادی تولید شده و به فروش می رسد و در سایزهای مختلفی عرضه می شود. قاب خاتم آن مانند خورشی تابان و زیبایی به اتاق شما گرما می بخشد. وقتی محو تماشای رنگ آبی میان ساعت می شوید انگار که پهنای آبی آسمان را در دل خورشید می بیند و این بار موضوع عکس است و خورشید آسمان را در آغوش گرفته است.

ساعت میناکاری خورشیدی بزرگ
ساعت میناکاری خورشیدی بزرگ و زیبا

 

ساعت میناکاری خورشیدی کوچک
ساعت میناکاری خورشیدی کوچک و لوکس
  • ساعت میناکاری با قاب خاتم کاری گرد

این مدل ساعت دیواری مینا نیز در سایزهای مختلف و همینطور طرح های گوناگون تولید شده و به فروش می رسد. ساعت های گرد برای افرادی که اشیای گرد را بیشتر دوست دارند هدیه ی بسیار مناسبی است که همیشه از داشتن آن غرق در لذت می شوند.

ساعت میناکاری با قابخاتم کاری گرد
ساعت مینا کاری با قاب خاتم کاری گرد

 

ساعت سه بعدی خاتم کاری اعلا
ساعت سه بعدی خاتم کاری اعلا
  • ساعت میناکاری مدل بشقاب میناکاری

این مدل زیبا و لوکس و فانتزی یک بشقاب میناکاری بزرگ یا کوچک است که داخل آن ساعت کار شده و بسیار دوست داشتنی و جذاب است. شما فقط با نصب آن روی دیوار اتاقتان می توانید زیبایی بی نظیر این مدل از ساعت را درک کنید.

ساعت مینا کاری مدل بشقاب میناکاری
ساعت مینا کاری مدل بشقاب میناکاری

 

ساعت مینا کاری مدل بشقاب مینا کاری
ساعت مینا کاری مدل بشقاب مینا کاری
  • ساعت میناکاری با قاب خاتم کاری ۸ ضلعی

جزو محصولات لوکس و لاکچری صنایع دستی خاتم کاری و مینا محسوب میشود. برای تکمیل دکوراسیون لوکس شما بهترین انتخاب است. زیبایی آن چشمگیر و بسیار باشکوه است.

ساعت میناکاری تذهیب 8 ضلعی
ساعت میناکاری تذهیب ۸ ضلعی

 

ساعت مینا و خاتم کاری لاکچری
ساعت مینا و خاتم کاری لاکچری

 

  • ساعت میناکاری با قاب خاتم کاری ۴ گوش

سلیقه ی بعضی از افراد با اشیاء مربع یا مستطیل ساز گارتر است. صنایع دستی برای این دسته از افراد خوش سلیقه نیز محصولات زیبایی در بین ساعت های مینا دارد. همچنین قاب های خوش رنگ اطراف آن می تواند شما را دقایقی طولانی محو تماشای خودش بکند.

ساعت میناکاری با قاب خاتم چهارگوش
ساعت میناکاری با قاب خاتم چهارگوش

 

ساعت میناکاری با قاب خاتم کاری چهارگوش
ساعت میناکاری با قاب خاتم کاری چهارگوش
  • ساعت میناکاری با پلاک قلمزنی و قاب خاتم

و اما این مورد بسیار زیبا و لاکچری در بین ساعت های دیواری که هنر میناکاری را در کنار هنر قلمزنی و خاتم به نمایش گذاشته است. اکثر خانواده هایی که طرفدار وسایل لوکس و زیبا هستند معمولا ساعت مینا را با پلاک قلمزنی انتخاب می کنند.

ساعت میناکاری با پلاک قلمزنی و قاب خاتم کاری
ساعت میناکاری با پلاک قلمزنی و قاب خاتم کاری شده

 

ساعت میناکاری با پلاک قلمزنی و قاب خاتم
ساعت میناکاری با پلاک قلمزنی و قاب خاتم

در ۲ ساعت فوق شاهد یک قطعه ساعت میناکاری و یک پلاک قلمزنی با دو طرح مختلف گل و مرغ هستیم که بسیار به زیبایی و لوکس بودن منزل شما می افزایند.

نمی توان بین ساعت ها گفت کدام زیباتر است. زیرا این موضوع کاملا سلیقه ای بوده و هر کسی طرفدار و دوستدار یک مدل از این ساعت هاست. مهم شناختن هنر و خرید صنایع دستی برای انتقال ارزش هنر به نسل های بعدی و همچنین حمایت از هنرمندان و فرهنگ غنی ایرانی است.

ساعت های مینا در انواع و اقسام، طرح ها و رنگ ها ، اندازه ها و مدل های بسیار متنوعی موجود هستند که ما در این مطلب تعدادی از آن ها را معرفی کردیم. اما مدل های بیشتری هم در حال تولید و عرضه به بازار صنایع دستی می باشد.

امیدواریم که مطلب فوق برایتان مفید بوده باشد و تا حد لازم شما را با انواع ساعت های مینا کاری شده و صنایع دستی و هنر ایران زمین آشنا کرده باشد.