تندیس میناکاری

تندیس میناکاری جزو هدایای تبلیغاتی مینا کاری محسوب می شود. این تندیس ها انواع و اقسام بسیار متنوع و مختلفی دارند. امروزه در اکثر کسب و کارها برای افزایش فروش ، برندینگ و بازاریابی از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند. تندیس ها مینا از این جهت که برای درج لوگو یا برند شما یک قسمت مشخص دارند بسیار برای برندسازی عالی هستند. در ادامه انواع این تندیس ها را معرفی می کنیم.

  • تندیس جاقلمی میناکاری

این تندیس یکی از رایج ترین هدایای تبلیغاتی است. علت این امر این است که این تندیس زیبا به علت داشتن جاقلمی یک هدیه کاربردی است و می توان آن را به عنوان قلمدان روی میز گذاشت. همین موضوع سبب می شود که شخصی که این هدیه را به او می دهید هر روز با دیدن آن برند شما را ببیند و در ذهن او ثبت شوید. همچنین طرح کلی آن طرح بته جقه است که طرفداران زیادی دارد.

تندیس جاقلمی میناکاری
تندیس جاقلمی میناکاری
  • تندیس قلمدان و بشقاب میناکاری

این تندیس زیبا علاوه بر این که جاقلمی دارد مزین به یک بشقاب مینا کاری کوچک و زیبا هم شده است و از نظر هنری بسیار ارزشمند است. قسمت مشبک کاری شده نیز یادآور طرح های آرامش بخش قدیمی است.

تندیس قلمدان و بشقاب میناکاری
تندیس قلمدان و بشقاب میناکاری
  • تندیس ساعت میناکاری

این تندیس لوکس و زیبا نیز مانند تندیس جاقلمی یک تندیس کاربردی است و برای قرار دادن روی میز کار، میز مطالعه یا حتی میز کنار اتاق و سالن گزینه بسیار مناسب و زیبایی است. علاوه بر آن روی بته سرکج این تندیس یک بشقاب میناکاری کوچک هم نصب شده است که زیبایی و ارزش هنری این محصول را چند برابر کرده است. البته تندیس قلمدان در مدل های مختلف دیگری هم وجود دارد.

تندیس ساعت میناکاری
تندیس ساعت میناکاری
  • تندیس گلدان میناکاری ماه

این تندیس مزین به گلدان مینا ، سوره ی مبارک و ان یکاد و هنر زیبای مشبک کاری روی چوب است. تندیس هایی که در آن ها از گلدان میناکاری یا بشقاب میناکاری استفاده شده است نیز مدل های متنوع و گوناگونی دارند. همچنین از سوره و ان یکاد در تندیس مینا زیاد و به شکل های مختلفی استفاده می شود.

تندیس گلدان میناکاری ماه
تندیس گلدان میناکاری ماه

 

تندیس گلدان میناکاری مرغوب
تندیس گلدان میناکاری مرغوب

 

تندیس گلدان مینا
تندیس گلدان مینا

 

تندیس گلدان میناکاری با جعبه پلکسی گلاس
تندیس گلدان میناکاری با جعبه پلکسی گلاس
  • تندیس و ان یکاد میناکاری

تندیس مینا با پلاک یا قطعه ی وان یکاد در بین مسلمان ها و دوستداران هنر مینا بسیار پرطرفدار است. عده ای بر این عقیده هستند که سوره ی وان یکاد چشم زخم یا انرژی منفی را دفع می کند و به همین دلیل آن را در اتاق یا محل کار خود نصب می کنند.

تندیس و ان یکاد میناکاری
تندیس و ان یکاد میناکاری

 

تندیس مینا کاری و ان یکاد
تندیس مینا کاری و ان یکاد زیبا
  • تندیس مینا کاری بته سرکج

بته سرکج یا بته جقه طرحی است که در اکثر هنرها به کار می برند و از آن برای زیباتر کردن محصول خود بهره می گیرند. در صنایع دستی نیز زیاد از طرح بته سرکج تکی یا دوبل استفاده می شود همچنین در طراحی و ساخت تندیس تبیلغاتی نیز از این مدل با شکوه استفاده می شود.

تندیس مینا کاری بته سرکج
تندیس مینا کاری بته سرکج
  • تندیس اسب و بشقاب میناکاری

برای اعضای تیم سوارکاری یا کسانی که به نوعی در زمینه ی پرورش اسب یا ورزش اسب سواری فعالیت دارند یا به اسب علاقه مند هستند این تندیس لوکس و جذاب می تواند هدیه ی زیبایی باشد. البته برای سایرین هم یک هدیه ی تبلیغاتی مناسب است. اگر شما خودتان در زمینه های مربوط به اسب فعالیت می کنید می توانید اسم برند یا مجموعه ی خود را روی این تندیس ها حک کنید و به مردم بدهید تا زودرت برند شده و معروف شوید.

تندیس اسب و بشقاب میناکاری
تندیس اسب و بشقاب میناکاری
  • تندیس تبلیغاتی میناکاری

همه ی تندیس های معرفی شده در این مقاله تبلیغاتی هستند. در طراحی این تندیس نیز برای تبلیغات شما یک فضای اضافه هم در نظر گرفته شده است. هم در قسمت پایین و هم در دایره ی ایستاده  کنار بته جقه می توانید تبلیغات و لوگوی خود را درج کنید.

تندیس تبلیغاتی میناکاری
تندیس تبلیغاتی میناکاری

سفارش تندیس میناکاری

در سفارش دادن تندیس تبلیغاتی بهتر است نوع مرغوب و زیبا و با کیفیت را سفارش دهید زیرا این تندیس ها در عدم حضور شما معرف برند، محصولات و خدمات شما هستند. اگر شما از یک هدیه تبلیغاتی ضعیف برای معرفی خود استفاده کنید درواقع اعتبار برند خود را پایین آورده اید.

امیدوارم مطالب فوق در جهت شناخت بیشتر هدایا و تندیس های تبلیغاتی و میناکاری برای شما مفید بوده باشد. البته تندیس های میناکاری در انواع و مدل های بسیار متنوع و مختلف دیگری هم وجود دارند و محدود به تعدادی که معرفی شد نمی باشند اما در حالت کلی انواع آن ها عبارتند از مواردی که بیان شد.