بشقاب میناکاری

بشقاب میناکاری یکی از پرفروش ترین، معروف ترین و رایج ترین محصولات صنایع دستی میناکاری، است. بشقاب مینا به شکل های مختلف وجود دارد. بشقاب مینا کاری بدون جعبه و قاب. قاب بشقاب مینا یا همان بشقاب میناکاری با قاب و بشقاب میناکاری به جعبه. معمولا دو نوع بشقاب مینا با قاب و بشقاب مینا کاری با جعبه را برای هدیه دادن انتخاب می کنند. محصولات مینا هم از جنس مس و هم از جنس سفال هستند و منظور ما اینجا بیشتر بشقاب میناکار مسی می باشد.

کاربردهای بشقاب میناکاری

  • تزئینی

برای کاربرد تزئینی بشقاب میناکاری را به شکل های مختلفی می توان استفاده کرد :

 نصب بشقاب میناکاری روی دیوار :  می توان آن را روی دیوار نصب کرد چون اکثر آن ها دارای گیره برای آویختن هستند.

گذاشتن بشقاب میناکاری روی استند : می توان برای بشقاب مینا کاری یک استند تهیه کرد و آن را روی استند قرار داد و روی میز یا داخل ویترین قرار داد.

قرار دادن بشقاب مینا در کنار سایر محصولات : با این کار می توانید یک سرویس میناکاری ایجاد کنید. برای مثال یک بشقاب در کنار دو گلدان مینا می تواند یک ست میناکاری لوکس و زیبا باشد برای دکور منزلتان.

  • مصرفی

شما برای پذیرایی می توانید از محصولات مینا و بشقاب مینا کاری استفاده کنید. برای مثال به عنوان ظرف میوه و شیرینی یک انتخاب فوق العاده بشقاب های میناکاری در سایزهای مختلف هستند.

انواع بشقاب میناکاری

بشقاب مینا کاری بدون جعبه و قاب،  قاب بشقاب میناکاری و بشقاب مینا کاری به جعبه.

  • بشقاب میناکاری بدون جعبه و قاب

این بشقاب ها در سایز و طرح های مختلف در سایت موجود می باشند که شما می توانید مطابق با نیاز و سلیقه ی خود محصول موردنظرتان را انتخاب کنید.

بشقاب میناکاری زیبا
بشقاب میناکاری زیبا

 

  • قاب بشقاب میناکاری

بشقاب مینا که داخل یک قاب (معمولا قاب چوبی) قرار دارد و ابعاد و طرح و نقش قاب ها نیز معمولا متفاوت است.

قاب بشقاب میناکاری
قاب بشقاب میناکاری
قاب بشقاب میناکاری سه تایی
قاب بشقاب میناکاری سه تایی
  • بشقاب میناکاری با جعبه

بشقاب های میناکاری با جعبه نیز به فروش می رسند که بسیار مناسب برای کادو دادن است. همچنین برای جهیزیه که باید همه ی کالاها جعبه داشته باشند گزینه های بسیار مناسب و لوکس و زیبایی هستند.

بشقاب میناکاری با جعبه
بشقاب میناکاری با جعبه