انواع آجیل خوری فیروزه کوبی

مشاهده ی مشخصات و قیمت انواع آجیل خوری فیروزه کوبی در طرح ها و مدل های متنوع به شما این امکان را می دهد تا از بین آن ها گزینه ی دلخواه و مطلوب خود را پیدا کرده و سفارش بدهید. شاید صرفا برای کسب آگاهی و اطلاعات راجع به این محصول به اینترنت مراجعه کرده باشید. پس از این بابت به شما تبریک میگویم که یکی از طرفداران صنایع دستی فیروزه کوب و حمایت کننده این هنر ارزشمند می باشید. محصول آجیل خوری را می توان به عنوان گزخوری، شکلات خوری، شیرینی خوری یا میوه خوری نیز استفاده کرد.

آجیل خوری فیروزه کوبی مشبک کاری

این نوع از آجیل خوری که بین محصولات مشابه معروف تر بوده و بیشتر تولید یا خریداری می شود. یک ظرف یا کاسه پایه دار که لبه های مسی آن مشبک کاری شده و بسیار زیباست. این محصول هم به صورت تکی و هم به صورت ست آجیل خوری فیروزه کوبی وجود دارد.

آجیل خوری فیروزه کوبی مشبک کوچک
آجیل خوری فیروزه کوبی مشبک کاری کوچک

 

آجیل خوری فیروزه ی بزرگ
آجیل خوری فیروزه ی بزرگ

این محصول را می توانید به صورت یک سرویس نیز تهیه کنید. که هم برای مصرف تزئینی و هم برای پذیرایی یک سرویس فیروزه کوبی فوق العاده شیک و زیباست. اگر آن را روی میز پذیرایی خود برای ایامی مانند عید نوروز داشته باشید هرگز از میزبان بودن و پذیرایی کردن خسته نمی شوید.

سرویس آجیل خوری فیروزه کوب
سرویس آجیل خوری فیروزه کوبی اعلا

هدیه تبلیغاتی آجیل خوری فیروزه کوب

و اما کاربرد این محصول لوکس و فانتزی در هدایای تبلیغاتی . به احتمال زیاد در مورد هدیه های تبلیغاتی اطلاعاتی دارید. هدیه هایی که برای تبلیغ و افزایش اعتبار برند به دیگران، مردم، مشتری های، شرکت های همکار، مجموعه های طرف قرار داد، مشتری های خاص و ویژه و غیره میدهند. این ظرف آجیل خوری زیبا می تواند به تنهایی یا در کنار چند هدیه ی دیگر یک هدیه ی تبلیغاتی خاص برای مشتریان ویژه شما باشد.

هدیه تبلیغاتی آجیل خوری فیروزه
هدیه تبلیغاتی شامل آجیل خوری فیروزه کوب

آجیل خوری فیروزه کوبی لب پر

این هم مدلی دیگر از این محصول است که لبه های آن به شکل زیبایی برش داده شده است و شبیه پرهای گل باز شده است. این مدل را نیز می توانید به صورت تکی یا سری چندتایی در منزل خود داشته باشید و یک عمر از داشتنش لذت ببرید.

آجیل خوری لب پر فیروزه
آجیل خوری لب پر فیروزه

آجیل خوری فیروزه کوبی طرح هلال

این مدل نیز دارای لبه های هلالی شکل است و به همین دلیل ما به آن طرح هلال می گوییم. طرحی که در عین سادگی زحمت زیادی برای تنظیم درست و برش صحیح و یک اندازه ی هلال های آن کشیده شده است. یک محصول ساده و شیک برای افرادی که طرفدار سادگی در عین زیبایی هستند.

ست 7 پارچه آجیل خوری فیروزه شیک
ست ۷ پارچه آجیل خوری فیروزه شیک

 

سرویس آجیل خوری کاسه بشقابی فیروزه
سرویس آجیل خوری کاسه بشقابی فیروزه

مدلی که در تصویر بالا مشاهده می کنید برای پذیرای مخصوصا در ایام سال نو بسیار مناسب است. برای قرار دادن روی گل میزهای مبلمان، حتی قبل از رسیدن میهمان ها مورد مناسبی است. این مورد معمولا به صورت سرویس چندتایی خرید و تهیه می شود اما اگر تمایل داشته باشید می توانید به صورت تکی هم سفارش بدهید.

ست و سرویس آجیل خوری فیروزه با سایر ظروف

آجیل خوری را می توان با سایر محصولات فیروزه کوبی نیز کنار هم قرار داد و یک سرویس فیروزه کوبی یا ست زیبای فیروزه ایجاد کرد که در این صورت برای مصارف تزئینی و دکوری بسیار جلوه گر می شود. در ادامه تصویر چند مورد که آجیل خوری با محصولات دیگر فیروزه کوب ست شده اند را مشاهده می کنیم.

سرویس آجیل خوری و سنبلدان فیروزه
سرویس آجیل خوری و سنبلدان فیروزه کوبی

سنبلدان یکی از زیباترین محصولات صنایع دستی فیروزه است که در کنار آجیل خوری خوش می درخشد. برای جهیزیه زوج های جوان نیز این سرویس لوکس پیشنهاد ویژه ما به شماست که می تواند جهیزیه را به یک جهیزیه ی خاص و زیبا تبدیل کند.

ست آجیل خوری و تنگ فیروزه
ست آجیل خوری و تنگ فیروزه

همان طور که این محصول را می توان برای مصارف دیگری مانند میوه خوری یا گزخوری هم استفاده کرد، بعضی از محصولات دیگر در بین محصولات فیروزه کوبی وجود دارند که می توانند نقش آجیل خوری را بازی کنند. برای مثال سنگاب یا کاسه بشقاب فیروزه کوبی در اندازه های مختلف نیز می توانند به این منظور استفاده شوند.

کاسه بشقاب فیروزه
کاسه بشقاب فیروزه

کاسه بشقاب هم یکی از پرکاربردترین محصولات صنایع دستی است که همانطور که در بالا بیان شدد می تواند به عنوان ظرف آجیل هم استفاده شود.

کاسه بشقاب مشبک فیروزه
کاسه بشقاب مشبک فیروزه

شاید با دیدن انار خاطرات زیبای شب یلدا برایتان زنده شد. برای خورن آجیل در شب یلدا چه ظرفی بهتر از ظروف زیبای فیروزه کوبی. این ظروف را می توانند در شکل های مختلف و در مدل های گوناگونی که در این صفحه معرفی کردیم استفاده کنید. هرکدام زیبایی خودشان را دارند و جلوه ای خاص به شب ای خاطره انگیز زندگی شما می بخشند. شب هایی که هر کدامشان برای ما ایرانی ها مفهوم و زیبایی خاص خود را دارند. شب هایی که با وجود صنایع دستی رنگ و بوی دیگری خواهند داشت. پس بهتر است که صنایع دستی را بیشتر و بهتر از قبل بشناسیم، با انوع آن ها بیشتر آشنا شویم و از این طریق سهمی در ترویج فرهنگ هنری ایران زمین داشته باشیم.

سنگاب فیروزه
سرویس سنگاب و گلدان فیروزه

سنگاب ها ظروف زیبایی هستند که می توان از آن ها هم برای ظرف آجیل هم گزو شیرنی یا میوه استفاده کرد. در واقه سنگاب هم مثل آجیل خوری چند کاریرد دارد و شما بستگی به سلیقه و نیازتان می توانند از آن ها هر نوع استفاده ای که دوست دارید داشته باشید.